NOWY PROJEKT

Revival

REVIVAL jest połączeniem dwudniowych warsztatów rozwoju osobistego z transformacyjnymi sesjami zdjęciowymi w zakresie 4 przestrzeni rozwoju (UMYSŁ, DUSZA, CIAŁO, KARIERA), wykonanymi przez światowej klasy fotografów. Projekt skierowany jest do kobiet, które za pomocą sztuki wizualnej, chcą wyrazić siebie bardziej. Projekt REVIVAL to służba kobiecej wielowymiarowości.

I am enough

Program I AM ENOUGH opiera się na założeniu, że wszystko co robimy, czujemy, cała nasza motywacja, spełnienie (lub jego brak) ma źródło w nas samych - a przede wszystkim w naszej relacji z samym sobą. Dlatego ten program to wprowadzenie do bardziej świadomego życia – poprzez wytężoną, połroczną pracę i holistyczne podejście. To nie tylko mentoring i psychologia, ale też zarządzanie, właściwe odżywianie, praca z symbolem, usuwanie lęków, seksualność, mindfulness. Wszystko to odbywa się w wyjątkowych miejscach, w towarzystwie inspirujących spotkań, koncertów nastrojowej muzyki i magicznych okoliczności przyrody.

Biznes z duszą

Biznes z duszą to inicjatywa wspierająca świadomy rozwój i budowanie biznesowych relacji. To cykl programów, warsztatów i szkoleń przełamujących schematy patrzenia na świat i prowadzenia biznesu. To połączenie twardych modułów wiedzy praktycznej z rozwojem osobistym. Materializacją inicjatywy są programy rozwojowe oparte o pracę z psychologami, trenerami biznesu, inspirującymi przedsiębiorcami, podróżnikami, joginami czy osobami zaangażowanymi społecznie. Biznes z duszą to również spotkania, kolacje, koncerty oraz towarzysząca im przestrzeń do budowania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń i nawiązywania partnerstw.

Zapisz się na kurs